Big Bang fanų forumas!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


BIG BANG GERBĖJŲ FORUMAS LIETUVOJE
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share
 

 ~Kita: Fanatstic Baby ledo arenoje

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
BaBo
BaBo
Queen of BIGBANG
Atvykau : 2012-05-01
Parašiau : 2761
Man : 30
Gyvenu : Kaune

~Kita: Fanatstic Baby ledo arenoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: ~Kita: Fanatstic Baby ledo arenoje   ~Kita: Fanatstic Baby ledo arenoje Icon_minitimeKv. 05 10, 2012 12:59 pm

[Only admins are allowed to see this image]

Gegužės 4 dieną, Seoul Songpa-gu Olympic Park Gymnastics Stadium vyko dailiojo čiuožimo All That Skate Spring 2012 pasirodymai. Vienas renginio dalyvių, dabartinis Korėjos dailiojo čiuožimo čempionas Kim Jinseo savo numeriui pasirinko populiariausios Azijos grupės Big Bang hitą - Fantastic Baby. Vaikinas sulaukė daugiausiai ovacijų iš tą vakarą pasirodžiusių dalyvių. Salė tiesiog šėlo. :)

Po pasirodymo vaikinas pasakojo, jog jam patikusi Big Bang daina Fanatstic Baby ir šiaip ne taip, jis įkalbino savo trenerį, numeriui pasirinkti būtent šią dainą. Vaikinas taip pat buvo gana liūdnas, pasak jo, choreografija nebuvo tokia, kokia turėjo būti pagal choreografo pasakojimą.

Vaizdo įrašas: [Only admins are allowed to see this link]

Ką manot? :P
Atgal į viršų Go down
https://bigbanglt.forumlt.com
Kkum
Kkum
I force you to survive.
Atvykau : 2012-05-09
Parašiau : 2172
Man : 28
Gyvenu : Narnia

~Kita: Fanatstic Baby ledo arenoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Kita: Fanatstic Baby ledo arenoje   ~Kita: Fanatstic Baby ledo arenoje Icon_minitimeKv. 05 10, 2012 1:12 pm

Super! Pati daina labai pagyvino pasirodymą, labai patiko salėj šelstantys žmonės :DD tikrai labai smagiai
Atgal į viršų Go down
BaBo
BaBo
Queen of BIGBANG
Atvykau : 2012-05-01
Parašiau : 2761
Man : 30
Gyvenu : Kaune

~Kita: Fanatstic Baby ledo arenoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Kita: Fanatstic Baby ledo arenoje   ~Kita: Fanatstic Baby ledo arenoje Icon_minitimeKv. 05 10, 2012 1:23 pm

Žiūrėjau išsišiepus ;DD blem kietai jis ten varė :D Bum šaka laka ;DD
Liuks, tikrai patiko ;DD
Atgal į viršų Go down
https://bigbanglt.forumlt.com
Kwon Mei Ji
Kwon Mei Ji
Don't be Stupid Liar
Atvykau : 2012-05-09
Parašiau : 304
Man : 31
Gyvenu : 빌니우스

~Kita: Fanatstic Baby ledo arenoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Kita: Fanatstic Baby ledo arenoje   ~Kita: Fanatstic Baby ledo arenoje Icon_minitimeKv. 05 10, 2012 2:11 pm

Nerealu...
Atgal į viršų Go down
Ernesta.
Ernesta.
Princess of BIGBANG
Atvykau : 2012-05-06
Parašiau : 315
Gyvenu : Kaunas

~Kita: Fanatstic Baby ledo arenoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Kita: Fanatstic Baby ledo arenoje   ~Kita: Fanatstic Baby ledo arenoje Icon_minitimePen. 05 11, 2012 8:44 am

Ziauriai faina;DD dar isivaizduoju kaip ant ledo tuos judesius parodyt buvo nelengva ;DD
Atgal į viršų Go down
Khaleesi
Khaleesi
Impressive. You’re like Sherlock Holmes with brain damage.
Atvykau : 2012-06-03
Parašiau : 2766
Man : 27
Gyvenu : Mažeikiai

~Kita: Fanatstic Baby ledo arenoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Kita: Fanatstic Baby ledo arenoje   ~Kita: Fanatstic Baby ledo arenoje Icon_minitimeSk. 07 15, 2012 8:47 am

šiap super, bet kaip čempionui cheografija truputi netikus:<
Atgal į viršų Go down
BaBo
BaBo
Queen of BIGBANG
Atvykau : 2012-05-01
Parašiau : 2761
Man : 30
Gyvenu : Kaune

~Kita: Fanatstic Baby ledo arenoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Kita: Fanatstic Baby ledo arenoje   ~Kita: Fanatstic Baby ledo arenoje Icon_minitimeSk. 07 15, 2012 1:53 pm

Man kaip tik taaaip super buvo, jei daugiau kas tokių gyvų pasirodymų darytų, jaučiu tapčiau dailiojo čiuožimo fanatikė. :D Dabar visi čiuožia pagal visokias rimtesnes dainas, ir visų choreografija praktiškai ta pati, sukinukai tie patys ir panašiai, o čia kažkas naujo, tokio gyyyvo. :D Toje salėje jei būčiau buvus, tai mirtinas išsitaškymas būtų ;DD
Atgal į viršų Go down
https://bigbanglt.forumlt.com
Sasori
Sasori
You're young only once, but you can be immature all your life
Atvykau : 2012-07-10
Parašiau : 1566
Man : 26

~Kita: Fanatstic Baby ledo arenoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Kita: Fanatstic Baby ledo arenoje   ~Kita: Fanatstic Baby ledo arenoje Icon_minitimeSk. 07 15, 2012 1:59 pm

žiauriai fainai !!^^ Man taip patinka kai žmonės išlipa iš tų vadinamų rėmų. Nes amžinai čiuožėjai ant ledo kažkokias depresines dainas užsileidžia arba tokias kurių niekas nežino :D Čia jis tikrai sužibėjo :DD (Y)
Atgal į viršų Go down
Khaleesi
Khaleesi
Impressive. You’re like Sherlock Holmes with brain damage.
Atvykau : 2012-06-03
Parašiau : 2766
Man : 27
Gyvenu : Mažeikiai

~Kita: Fanatstic Baby ledo arenoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Kita: Fanatstic Baby ledo arenoje   ~Kita: Fanatstic Baby ledo arenoje Icon_minitimeSk. 07 15, 2012 7:11 pm

tai yra ir daugiau tokių, pvz kim Yuna čiuožė pagal snsd run devil run, miss a good girl bad girl ir dar kažkokią miss a dainą, ir dar pagal daug visokių dainų bet nebeprisimenu xD
Atgal į viršų Go down

Sponsored content


~Kita: Fanatstic Baby ledo arenoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Kita: Fanatstic Baby ledo arenoje   ~Kita: Fanatstic Baby ledo arenoje Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

~Kita: Fanatstic Baby ledo arenoje

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

 Similar topics

-
» ~Buck Hollywood aptaria Big Bang - Fantastic baby

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Big Bang fanų forumas!  :: 


» WELCOME HOME

 :: Big Bang archyvas
-