Big Bang fanų forumas!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


BIG BANG GERBĖJŲ FORUMAS LIETUVOJE
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share
 

 ~Miyavi

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
BaBo
BaBo
Queen of BIGBANG
Atvykau : 2012-05-01
Parašiau : 2761
Man : 30
Gyvenu : Kaune

~Miyavi Empty
RašytiTemos pavadinimas: ~Miyavi   ~Miyavi Icon_minitimeŠt. 05 12, 2012 5:10 pm

~Miyavi Thumb_4e6e5f8fe81bc133874186


Tikras vardas:Takamasa Ishihara
Gimtadienis: Rugsėjo 14 diena, 1981
Gimė: Hyougoken, Japonijoje
Mėgstamiausia spalva: Rožinė,
Miyavi's tiki savo talentu ir yra itin charizmatiška asmenybė. Jo muzika - unikali, dainų žodžiai - prasmingi, taip pat jaučiama visual stiliaus įtaka.
Hobis: anglų, šokiai
Patinka: dainuoti ir šypsotis
Dabartinis Vardas: Miyavi
Seniau buvo žinomas kaip: Miyabi
Padetis: Pirma jis buvo grupės Due le quartz gitaristas ir dainininkas, veliau tapo solo atlikėju.

Miyavi‘o solo persona yra klasifikuojama pagal jo buvimą prieš kameras. Aukštesnioji jo kūmo dalis yra išmarginta tatuiruotėmis (jis tvirtina, kad kiekviena tatuiruotė apibudina kažkokį įvykį jo gyvenime). Jo gebėjimas kurti keistus šokius atrodo labai šauniai ir faktas, kad jis šypsosi su abiem eilėm dantų. Šiuo metu jo mėgstamiausi dalykai yra valgyti vištieną ir miegoti bei retkarčiais apsilankyti pas dantistą [/pokštas]... Žinojimas apie Miyavi‘o dantų istoriją gali buti skausmingai suprasta ir jo neigiamai įvertintas. Miyavi‘s praleidžia daug laiko prie kompiuterio rašydamas savo „dienoraštį“ (kuris yra nevisai dienoraštis, o tiksliau vieta, kurioje jis gali susirašinėti su savo fanais), ir skaityti paštą nuo savo ištikimiausiųjų gerbėjų. Miyavi‘s prašo jų atsiusti jam pokštų, nuotraukų, kurios jam pakeltų nuotaiką, kai jam yra blogai. Miyavis dėkoja fanams, kad jie yra kartu su juo. Jis sako, kad juos visus myli, nesvarbu iš kokios jie šalies ar kas jie yra. Jis niekada nebijo buti arti fanų, kai vyksta gyvas koncertas, laikydamas jų rankas ir netgi skaitydamas jų laiškus ant scenos (tuos, kurie sugebėjo jam parašyti ir kuriuos aš pažįstu sako tą patį: Miyavi‘s myli savo fanus, o tie besąlygiškai myli jį).

Be muzikinės karjeros Miyavis vaidino 2003-ųjų filme "Oresama" ir pozuoja įvairiems J-Rock žurnalams, tokiems kaip "Fools mate" , "Arena 37c". Jis taip pat buvo modelis drabužių kolekcijoje Fotus.


https://www.youtube.com/watch?v=1o1ro7-tgp8&feature=BFa&list=AVGxdCwVVULXeVjgit71pgWfxGbmlGAk6l&lf=list_related
https://www.youtube.com/watch?v=GZ1G_DbO6mE&feature=related
https://www.youtube.com/watch?v=uunPriLNr30&feature=BFa&list=AVGxdCwVVULXeVjgit71pgWfxGbmlGAk6l&lf=list_related

Gal kas klausot, domitės? ;D
Atgal į viršų Go down
https://bigbanglt.forumlt.com
Kkum
Kkum
I force you to survive.
Atvykau : 2012-05-09
Parašiau : 2172
Man : 28
Gyvenu : Narnia

~Miyavi Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Miyavi   ~Miyavi Icon_minitimeŠt. 05 12, 2012 6:57 pm

Ir vėl, klausausi ir dar kaip, ypač kai nuotaiką pasikelti noriu. Jis tiesiog toks žmogus, kuriuo labai žaviuosi. Jo dainos super. Galima sakyti, jog dievinu jį :>
Atgal į viršų Go down
Kwon Mei Ji
Kwon Mei Ji
Don't be Stupid Liar
Atvykau : 2012-05-09
Parašiau : 304
Man : 31
Gyvenu : 빌니우스

~Miyavi Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Miyavi   ~Miyavi Icon_minitimeŠt. 05 12, 2012 7:43 pm

Vienas iš pačių geriausių atlikėjų. Puikus gitaristas. :3
Atgal į viršų Go down
Kwon Ya Mang
Kwon Ya Mang
Taste like lollipop
Atvykau : 2012-05-14
Parašiau : 77
Man : 31

~Miyavi Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Miyavi   ~Miyavi Icon_minitimePir. 05 14, 2012 11:45 pm

Pats nerealiaaaausias.
Gitaros dievas.
Nezinau ka atiduociau,kad pavyktu dar karta pasitusint jo koncerte. Pirmasis kartas buvo tobulas *.*
hwaiting for new EU tour
Atgal į viršų Go down
Khaleesi
Khaleesi
Impressive. You’re like Sherlock Holmes with brain damage.
Atvykau : 2012-06-03
Parašiau : 2766
Man : 27
Gyvenu : Mažeikiai

~Miyavi Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Miyavi   ~Miyavi Icon_minitimeAntr. 06 05, 2012 12:01 pm

nerealios jo dainos <3
Atgal į viršų Go down
Melancholija
Melancholija
I can't drown my demons, they know how to swim.
Atvykau : 2012-05-01
Parašiau : 235
Man : 27
Gyvenu : Mažeikiuose (:

~Miyavi Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Miyavi   ~Miyavi Icon_minitimePir. 07 30, 2012 7:36 pm

O vat man jis nelabai. Jo dainos gražios, bet niekda neprivertė pamąstyt, pagalvot.. Paklausau nebent šiaip, kai visi kiti nusibosta~
Atgal į viršų Go down

Sponsored content


~Miyavi Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Miyavi   ~Miyavi Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

~Miyavi

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Big Bang fanų forumas!  :: Grupės, atlikėjai ir kita muzikos grietinėlė☆-