Big Bang fanų forumas!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


BIG BANG GERBĖJŲ FORUMAS LIETUVOJE
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share
 

 ~Sulauksime G Dragon solo comeback'o per jo gimtadienį

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
BaBo
BaBo
Queen of BIGBANG
Atvykau : 2012-05-01
Parašiau : 2761
Man : 30
Gyvenu : Kaune

~Sulauksime G Dragon solo comeback'o per jo gimtadienį Empty
RašytiTemos pavadinimas: ~Sulauksime G Dragon solo comeback'o per jo gimtadienį   ~Sulauksime G Dragon solo comeback'o per jo gimtadienį Icon_minitimeTr. 07 25, 2012 11:11 am

[Only admins are allowed to see this image]

Jau rugpjūčio 18 - tą dieną, G Dragon išleis savo antro solinio albumo teaser'į.

G Dragon, populiarios grupės Big Bang lyderis išleis savo antrą solinį albumą rugpjūčio gale.
Kelios įrašų kompanijos patvirtino, kad G Dragon jau baiginėja savo antrą solinį albumą, ir jį nutarta išleisti rugpjūčio gale, taip pat kaip ir pirmąjį "Heartbreaker" prieš tris metus 2009. Iš pradžių manyta, kad albumo sulauksime jau rugpjūčio viduryje, tačiau ši galimybė atmesta. Jo vadovybė informavo, kad žadama išleisti albumą per jo gimtadienį. Informatorius minėjo, kad pradedant rugpjūčio 18 ta diena, kiekvieną dieną bus talpinami nauji teaseriai. Pats atlikėjas, kol kas nieko neminėjo nei savo twitter'yje nei kur kitur, nes nenorėjęs sukelti šurmulio fanų tarpe.

[Only admins are allowed to see this image]

YGE atsakas: " Jau rugpjūčio 18 - tą dieną, G Dragon išleis savo antro solinio albumo teaser'į." - Ne. Ši informacija buvo paskleista nežinomų šaltinių, kurie neturi jokio ryšio su musų kompanija."
YGE paneigė apie antro G Dragon solinio albumo pasirodymą, taip pat ir apie teaserių pasirodymą per atlikėjo gimtadienį. Buvo daug minčių apie antrą albumą, ir tai yra tiesa, kad pats GD jau yra svarstęs, kaip jis turėtų atrodyti. Tačiau netolimoje ateityje, albumas dienos šviesos išvysti nežada. Neaišku ar išvis išvys.
Atgal į viršų Go down
https://bigbanglt.forumlt.com
Sasori
Sasori
You're young only once, but you can be immature all your life
Atvykau : 2012-07-10
Parašiau : 1566
Man : 26

~Sulauksime G Dragon solo comeback'o per jo gimtadienį Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Sulauksime G Dragon solo comeback'o per jo gimtadienį   ~Sulauksime G Dragon solo comeback'o per jo gimtadienį Icon_minitimeTr. 07 25, 2012 11:42 am

Tai aš nesupratau - bus jo albumas ar ne ? :???
Atgal į viršų Go down
Khaleesi
Khaleesi
Impressive. You’re like Sherlock Holmes with brain damage.
Atvykau : 2012-06-03
Parašiau : 2766
Man : 27
Gyvenu : Mažeikiai

~Sulauksime G Dragon solo comeback'o per jo gimtadienį Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Sulauksime G Dragon solo comeback'o per jo gimtadienį   ~Sulauksime G Dragon solo comeback'o per jo gimtadienį Icon_minitimeTr. 07 25, 2012 11:45 am

dar nežinoma~:> niekas nepaskelbė oficialiai bus ar ne:<
Atgal į viršų Go down
Sasori
Sasori
You're young only once, but you can be immature all your life
Atvykau : 2012-07-10
Parašiau : 1566
Man : 26

~Sulauksime G Dragon solo comeback'o per jo gimtadienį Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Sulauksime G Dragon solo comeback'o per jo gimtadienį   ~Sulauksime G Dragon solo comeback'o per jo gimtadienį Icon_minitimeTr. 07 25, 2012 11:48 am

Ką tik allkpop perskaičiau kad bus, tipo 18 d bus teaseriai. :D Aš tai manau kad tikrai bus, nes gi twitter buvo įkėlęs fotkių studijoj ir šiaip, ten kur Taeyang parašė komentarą : GD album gonna be bomb
Tai va aš turiu vilties 99% kad bus xDD
Atgal į viršų Go down
BaBo
BaBo
Queen of BIGBANG
Atvykau : 2012-05-01
Parašiau : 2761
Man : 30
Gyvenu : Kaune

~Sulauksime G Dragon solo comeback'o per jo gimtadienį Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Sulauksime G Dragon solo comeback'o per jo gimtadienį   ~Sulauksime G Dragon solo comeback'o per jo gimtadienį Icon_minitimeTr. 07 25, 2012 3:24 pm

YGE "tėvas" pasakė, kad niekas oficialiai nėra paskelbta, o visi tie gandai yra iš nepatikimų šaltinių, kurie neturi jokio ryšio su YG Entertainment. Tai aš manau, kad visko gali būt, kad jokio albumo nebus. :(
Atgal į viršų Go down
https://bigbanglt.forumlt.com
Sasori
Sasori
You're young only once, but you can be immature all your life
Atvykau : 2012-07-10
Parašiau : 1566
Man : 26

~Sulauksime G Dragon solo comeback'o per jo gimtadienį Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Sulauksime G Dragon solo comeback'o per jo gimtadienį   ~Sulauksime G Dragon solo comeback'o per jo gimtadienį Icon_minitimeTr. 07 25, 2012 4:17 pm

Bet gi GD foto twittery, ir tae tweetai.. Turi būt. >.<
Atgal į viršų Go down
Hae!
Hae!
Blue summer sky
Atvykau : 2012-07-18
Parašiau : 431
Man : 26
Gyvenu : Kaunas

~Sulauksime G Dragon solo comeback'o per jo gimtadienį Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Sulauksime G Dragon solo comeback'o per jo gimtadienį   ~Sulauksime G Dragon solo comeback'o per jo gimtadienį Icon_minitimeTr. 07 25, 2012 8:29 pm

Lauksiu vistiek, o jei kas patrolino tai apsiverksiu ir toliau gyvensiu xDD
Atgal į viršų Go down
Achan
Achan
Stand up for what you believe in, even if you stand alone.
Atvykau : 2012-07-03
Parašiau : 1461
Man : 30
Gyvenu : Vilnius.

~Sulauksime G Dragon solo comeback'o per jo gimtadienį Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Sulauksime G Dragon solo comeback'o per jo gimtadienį   ~Sulauksime G Dragon solo comeback'o per jo gimtadienį Icon_minitimeKv. 07 26, 2012 10:42 am

[Only admins are allowed to see this image] Įdomu koks Concept bus :)
Atgal į viršų Go down

Sponsored content


~Sulauksime G Dragon solo comeback'o per jo gimtadienį Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Sulauksime G Dragon solo comeback'o per jo gimtadienį   ~Sulauksime G Dragon solo comeback'o per jo gimtadienį Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

~Sulauksime G Dragon solo comeback'o per jo gimtadienį

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

 Similar topics

-
» G-Dragon Missing you
» ~G-Dragon nuotraukos
» G-Dragon sugrįš į MBC?
» Su Gimtadieniu G-dragon projektas
» ~ G-Dragon dirbo SM Entertainment.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Big Bang fanų forumas!  :: 


» WELCOME HOME

 :: Big Bang archyvas
-