Big Bang fanų forumas!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


BIG BANG GERBĖJŲ FORUMAS LIETUVOJE
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share
 

 ~G Dragon pats asmeniškai reklamuoja savo būsimą albumą

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
BaBo
BaBo
Queen of BIGBANG
Atvykau : 2012-05-01
Parašiau : 2761
Man : 30
Gyvenu : Kaune

~G Dragon pats asmeniškai reklamuoja savo būsimą albumą  Empty
RašytiTemos pavadinimas: ~G Dragon pats asmeniškai reklamuoja savo būsimą albumą    ~G Dragon pats asmeniškai reklamuoja savo būsimą albumą  Icon_minitimePir. 08 13, 2012 10:14 pm

[Only admins are allowed to see this image]

Paprastai, YG patys pasirūpina savo žvaigždukų reklamomis, prieš šiems ruošiantis sugrįžti į didžiąją sceną ar išleisti albumą, kaip G Dragon atveju. Tačiau GD mieliau pats reklamuojasi ir kelia į tviterį įvairius dalykus, susijusius su naujais video klipais ir jo sugrįžimu. Pastarosiomis dienomis, į savo tviterį jis įkėlė kelis teaser'ius, kad fanai turėtų kur paganyt akis ir neprailgtų laukimas. ;D Jo įkeltose nuotraukose pavaizduoti daiktai, fotografuoti filmavimo aiškštelėje.
Vienur pavaizduoti antikiniai baldai, o ant sienos puikuojasi užrašas G Dragon, kitur jis nusifotografavo savo batus, apsagstytus įdomiomis detalėmis, o prie jų vilkėjo auksinės spalvos kelnes. Nuotraukos aplinka rodos stiklinė, kas palieka laisvą fantaziją fanams. ;D
Tačiau vienas GD tviterio įrašas, užtraukė Korėjos gyventojų rūstybę. Nuotraukoje pavaizduota gelytė iš pinigų. Žmonės likę nepatenkinti, neva jis parts maudosi piniguose ir visai nesupranta jų vertės, todėl išniekino valstybės nuosavybę. YGE suskubo nuraminti žmones, patikindami, kad pinigai panaudoti origami buvo netikri, o gelytė tai reikalinga GD muzikos klipui, kaip dekoracija. Kaip ten buvo ištikrųjų, niekas nežino. ;D

(sorry, už lopišką vertimą, ant smūgio čia viskas) :D
Atgal į viršų Go down
https://bigbanglt.forumlt.com
Kkum
Kkum
I force you to survive.
Atvykau : 2012-05-09
Parašiau : 2172
Man : 28
Gyvenu : Narnia

~G Dragon pats asmeniškai reklamuoja savo būsimą albumą  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~G Dragon pats asmeniškai reklamuoja savo būsimą albumą    ~G Dragon pats asmeniškai reklamuoja savo būsimą albumą  Icon_minitimePir. 08 13, 2012 10:34 pm

GD pats reklamuoja savo albumą nes jis yra kietas ir jis tai gali :DDDDD
o dėl tos gėlytės, tai pffft, nebeturi prie ko prisikabinti ir tiek. Bet aš jau įsivaizduoju kaip vsikas tobula bus. AHHHHHH!
Atgal į viršų Go down
BaBo
BaBo
Queen of BIGBANG
Atvykau : 2012-05-01
Parašiau : 2761
Man : 30
Gyvenu : Kaune

~G Dragon pats asmeniškai reklamuoja savo būsimą albumą  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~G Dragon pats asmeniškai reklamuoja savo būsimą albumą    ~G Dragon pats asmeniškai reklamuoja savo būsimą albumą  Icon_minitimePir. 08 13, 2012 10:49 pm

Iš to kiek matosi jo apranga antroj ft, aš imu bijoti, kaip jis ten visas atrodys. Žinant, kad tai GD, mano širdis gali ir neatlaikyt. :DD
Atgal į viršų Go down
https://bigbanglt.forumlt.com
Kkum
Kkum
I force you to survive.
Atvykau : 2012-05-09
Parašiau : 2172
Man : 28
Gyvenu : Narnia

~G Dragon pats asmeniškai reklamuoja savo būsimą albumą  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~G Dragon pats asmeniškai reklamuoja savo būsimą albumą    ~G Dragon pats asmeniškai reklamuoja savo būsimą albumą  Icon_minitimePir. 08 13, 2012 11:09 pm

Aš tai visai nebijau, kaip tik manau, jog kietai atrodys :DD
Atgal į viršų Go down
Achan
Achan
Stand up for what you believe in, even if you stand alone.
Atvykau : 2012-07-03
Parašiau : 1461
Man : 30
Gyvenu : Vilnius.

~G Dragon pats asmeniškai reklamuoja savo būsimą albumą  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~G Dragon pats asmeniškai reklamuoja savo būsimą albumą    ~G Dragon pats asmeniškai reklamuoja savo būsimą albumą  Icon_minitimePen. 08 17, 2012 10:37 am

Šaunuolis GD pats visko imasi :) Tikrai Respect jam :)
Atgal į viršų Go down
Y-GY
Y-GY
Blue summer sky
Atvykau : 2012-06-28
Parašiau : 407
Man : 30
Gyvenu : Šeduva

~G Dragon pats asmeniškai reklamuoja savo būsimą albumą  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~G Dragon pats asmeniškai reklamuoja savo būsimą albumą    ~G Dragon pats asmeniškai reklamuoja savo būsimą albumą  Icon_minitimePen. 08 17, 2012 2:54 pm

Daug idomiau stebeti kai pats atlikejas viska fotkina filmuoja.. Tikrai Gd saunuolis, stengiasi del savo fanu ;]
~Laukiam jo new albumo ~G Dragon pats asmeniškai reklamuoja savo būsimą albumą  1662243607
Atgal į viršų Go down
Sasori
Sasori
You're young only once, but you can be immature all your life
Atvykau : 2012-07-10
Parašiau : 1566
Man : 26

~G Dragon pats asmeniškai reklamuoja savo būsimą albumą  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~G Dragon pats asmeniškai reklamuoja savo būsimą albumą    ~G Dragon pats asmeniškai reklamuoja savo būsimą albumą  Icon_minitimeSk. 08 19, 2012 12:23 pm

Šiandien 18h turėtų būt jau jo albumas, nes kiek skaičiau tai 20d turėtų išleist. Iš audio teaser'io atrodė visai nieko :DDDD Tik aš bijau dėl jo išvaizdos, kaip ten viskas bus. -.-
Atgal į viršų Go down
BaBo
BaBo
Queen of BIGBANG
Atvykau : 2012-05-01
Parašiau : 2761
Man : 30
Gyvenu : Kaune

~G Dragon pats asmeniškai reklamuoja savo būsimą albumą  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~G Dragon pats asmeniškai reklamuoja savo būsimą albumą    ~G Dragon pats asmeniškai reklamuoja savo būsimą albumą  Icon_minitimeSk. 08 19, 2012 12:52 pm

Aš jau nebesulaukiuuuuuuuuuuuuuuu. Taip žiauriai laukiu, nors persiplėšk ;D
Ir tuo pačiu bijau biški nusivilti, bet jaučiu viskas ore bus :)
Atgal į viršų Go down
https://bigbanglt.forumlt.com
Sasori
Sasori
You're young only once, but you can be immature all your life
Atvykau : 2012-07-10
Parašiau : 1566
Man : 26

~G Dragon pats asmeniškai reklamuoja savo būsimą albumą  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~G Dragon pats asmeniškai reklamuoja savo būsimą albumą    ~G Dragon pats asmeniškai reklamuoja savo būsimą albumą  Icon_minitimeSk. 08 19, 2012 9:07 pm

Ir aišku, kaip visada - GD TROLLED US.
Kiek galima kankint žmones ... -.-
Tikiuosi ryte atsikėlus rast. :DD Net ta laiko skaičiuoklė baigės ir rašo "coming soon". Nervina
Atgal į viršų Go down
Achan
Achan
Stand up for what you believe in, even if you stand alone.
Atvykau : 2012-07-03
Parašiau : 1461
Man : 30
Gyvenu : Vilnius.

~G Dragon pats asmeniškai reklamuoja savo būsimą albumą  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~G Dragon pats asmeniškai reklamuoja savo būsimą albumą    ~G Dragon pats asmeniškai reklamuoja savo būsimą albumą  Icon_minitimePir. 08 20, 2012 2:11 pm

Niekšelis GD :D Jam būdinga xD
Atgal į viršų Go down

Sponsored content


~G Dragon pats asmeniškai reklamuoja savo būsimą albumą  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~G Dragon pats asmeniškai reklamuoja savo būsimą albumą    ~G Dragon pats asmeniškai reklamuoja savo būsimą albumą  Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

~G Dragon pats asmeniškai reklamuoja savo būsimą albumą

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

 Similar topics

-
» ~Sungha Jung savo interviu, pamini G Dragon'ą
» ~G Dragon ateityje planuoja sukurti savo prekinį ženklą
» ~Shindong mergina, ant savo telefono ekrano užsidėjo G Dragon nuotrauką.
» ~naujienos apie GD albumą.
» Bigbang gali išleisti albumą anglų kalba

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Big Bang fanų forumas!  :: 


» WELCOME HOME

 :: Big Bang archyvas
-