Big Bang fanų forumas!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


BIG BANG GERBĖJŲ FORUMAS LIETUVOJE
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share
 

 ~GD laimi antrą vietą gražiausių kaulų rinkimuose

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
BaBo
BaBo
Queen of BIGBANG
Atvykau : 2012-05-01
Parašiau : 2761
Man : 30
Gyvenu : Kaune

~GD laimi antrą vietą gražiausių kaulų rinkimuose  Empty
RašytiTemos pavadinimas: ~GD laimi antrą vietą gražiausių kaulų rinkimuose    ~GD laimi antrą vietą gražiausių kaulų rinkimuose  Icon_minitimeSk. 08 19, 2012 1:15 pm

[Only admins are allowed to see this image]

Muzikinis saitas Monkey 3 ([Only admins are allowed to see this link] neseniai atliko unikalią apklausą, klausiant 450 žmonių “Kas tarp vyriškos lyties pramogų pasaulio veikėjų turi gražiausius kaulus?”, Rain užėmė pirmą vietą gavus 46 procentus balsų (205 žmonės).
Atsakovai sakė, jog priežastis, kodėl jie pasirinko Rain yra todėl, kad jis turi patrauklų raktikaulį.
Grupės Big Bang narys G-Dragon, kuris greitai sugrįš su savo solo albumu, užėmė antrą vieną gavus 13 procentų balsų.
Song Joong Ki, kuris pasirodys KBS seriale The Nicest Man in the World, kuris bus rodomas rugsėjį, užėmė trečią vietą, gavus 11 procentų balsų. Juos sekė JYJ Park Yoo Chun, Lee Min Ho ir Jang Keun Suk.

Vertė: Akvilė
Atgal į viršų Go down
https://bigbanglt.forumlt.com
Kkum
Kkum
I force you to survive.
Atvykau : 2012-05-09
Parašiau : 2172
Man : 28
Gyvenu : Narnia

~GD laimi antrą vietą gražiausių kaulų rinkimuose  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~GD laimi antrą vietą gražiausių kaulų rinkimuose    ~GD laimi antrą vietą gražiausių kaulų rinkimuose  Icon_minitimeSk. 08 19, 2012 1:20 pm

Tas "gražiausių kaulų" taip juokingai skamba, omg :DDDDDD Manau nubalsavo teisingai... Visgi laimėjo Rain... RAIN :DDDD
Atgal į viršų Go down
Khaleesi
Khaleesi
Impressive. You’re like Sherlock Holmes with brain damage.
Atvykau : 2012-06-03
Parašiau : 2766
Man : 27
Gyvenu : Mažeikiai

~GD laimi antrą vietą gražiausių kaulų rinkimuose  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~GD laimi antrą vietą gražiausių kaulų rinkimuose    ~GD laimi antrą vietą gražiausių kaulų rinkimuose  Icon_minitimeSk. 08 19, 2012 2:43 pm

"Lee Min Ho ir Jang Keun Suk." kai perskaičiau prdėjau žvengt...nes visi nesenai pati pagalvojau...bet kaip jų kaulai gražiai atrodo.XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Achan
Achan
Stand up for what you believe in, even if you stand alone.
Atvykau : 2012-07-03
Parašiau : 1461
Man : 30
Gyvenu : Vilnius.

~GD laimi antrą vietą gražiausių kaulų rinkimuose  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~GD laimi antrą vietą gražiausių kaulų rinkimuose    ~GD laimi antrą vietą gražiausių kaulų rinkimuose  Icon_minitimePir. 08 20, 2012 6:48 pm

Kai perskaičiau šios temos pavadinimą pradėjau žvengt xDD Bet GD raktikaulis tikrai gražus :D ~GD laimi antrą vietą gražiausių kaulų rinkimuose  1394451557
Atgal į viršų Go down

Sponsored content


~GD laimi antrą vietą gražiausių kaulų rinkimuose  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~GD laimi antrą vietą gražiausių kaulų rinkimuose    ~GD laimi antrą vietą gražiausių kaulų rinkimuose  Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

~GD laimi antrą vietą gražiausių kaulų rinkimuose

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Big Bang fanų forumas!  :: 


» WELCOME HOME

 :: Big Bang archyvas
-