Big Bang fanų forumas!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


BIG BANG GERBĖJŲ FORUMAS LIETUVOJE
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share
 

 ~Big Bang laimėjo “MTV Italy TRL Awards 2012″

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Ernesta.
Ernesta.
Princess of BIGBANG
Atvykau : 2012-05-06
Parašiau : 315
Gyvenu : Kaunas

~Big Bang laimėjo “MTV Italy TRL Awards 2012″ Empty
RašytiTemos pavadinimas: ~Big Bang laimėjo “MTV Italy TRL Awards 2012″   ~Big Bang laimėjo “MTV Italy TRL Awards 2012″ Icon_minitimePir. 05 07, 2012 6:58 am

[Only admins are allowed to see this image]
BigBang laimėjo 2011m. lapkritį, Europos muzikos apdovanojinuose MTV “Best Worldwide Act“ ,ir šįmet padarė tą patį.

Kovo mėnesį Big Bang buvo nominuoti "“Best Fan” kategorijoje, "Italijos MTV TRL Apdovanojimuose 2012". Jie konkuravo prieš Alessandra Amoroso, Avril Lavigne, Emma, ir One Direction. Tačiau BigBang pasiekė aukštumas ir laimėjo. Tai buvo patvirtinta Italijos oficialioje MTV TRL apdovanojimų svetainėje, taip pat Taeyang paskelbė savo Twitter anketoje:[Only admins are allowed to see this image]
Video:
[youtube][Only admins are allowed to see this link] [youtube]

[Only admins are allowed to see this image]

Sveikinam Big Bang & VIP’s!
Atgal į viršų Go down
BaBo
BaBo
Queen of BIGBANG
Atvykau : 2012-05-01
Parašiau : 2761
Man : 30
Gyvenu : Kaune

~Big Bang laimėjo “MTV Italy TRL Awards 2012″ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Big Bang laimėjo “MTV Italy TRL Awards 2012″   ~Big Bang laimėjo “MTV Italy TRL Awards 2012″ Icon_minitimePir. 05 07, 2012 7:07 am

Net pries 1D laimėjo, kurių gerbėjų tikrai daug pastaruoju metu ;D čia geras, labai geras :)
Atgal į viršų Go down
https://bigbanglt.forumlt.com

Bubu Kaka*
New fantastic baby
Atvykau : 2012-05-07
Parašiau : 6
Man : 26
Gyvenu : Kaunas

~Big Bang laimėjo “MTV Italy TRL Awards 2012″ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Big Bang laimėjo “MTV Italy TRL Awards 2012″   ~Big Bang laimėjo “MTV Italy TRL Awards 2012″ Icon_minitimePir. 05 07, 2012 8:47 pm

Labaj geraj,kad laimejo saunuoliai musu Big Bang vyrukai.Asmeniskai nekenciu 1D,ir net nesuprantu tu mergu kuriems jie patinka.Nusluoste jiems nosis!!;*
Atgal į viršų Go down
Khaleesi
Khaleesi
Impressive. You’re like Sherlock Holmes with brain damage.
Atvykau : 2012-06-03
Parašiau : 2766
Man : 27
Gyvenu : Mažeikiai

~Big Bang laimėjo “MTV Italy TRL Awards 2012″ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Big Bang laimėjo “MTV Italy TRL Awards 2012″   ~Big Bang laimėjo “MTV Italy TRL Awards 2012″ Icon_minitimeSk. 07 15, 2012 8:53 am

Yaaaaaii to BB!!!! ir tų one direction nemėgstu ir aš xD esu mačius 1 dainos 10 sec, boooooring.xD
Atgal į viršų Go down
Sasori
Sasori
You're young only once, but you can be immature all your life
Atvykau : 2012-07-10
Parašiau : 1566
Man : 26

~Big Bang laimėjo “MTV Italy TRL Awards 2012″ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Big Bang laimėjo “MTV Italy TRL Awards 2012″   ~Big Bang laimėjo “MTV Italy TRL Awards 2012″ Icon_minitimeSk. 07 15, 2012 11:46 am

1d lievi palyginus su BB, nu aš jų nemėgstu net nežinau kodėl :DD
beje, būtų labai fainai jei mtv ema vėl nominuotų bigbang, bet nemanau kad taip įmanoma, nes į best band nemanau kad bus, o į world wide antrą kart.. mažai tikėtina. ;// liūdna, bet esmė tame kad jie laimėjo jau ir tai yra coooool
Atgal į viršų Go down
Khaleesi
Khaleesi
Impressive. You’re like Sherlock Holmes with brain damage.
Atvykau : 2012-06-03
Parašiau : 2766
Man : 27
Gyvenu : Mažeikiai

~Big Bang laimėjo “MTV Italy TRL Awards 2012″ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Big Bang laimėjo “MTV Italy TRL Awards 2012″   ~Big Bang laimėjo “MTV Italy TRL Awards 2012″ Icon_minitimeSk. 07 15, 2012 1:05 pm

man atrodo visai įmanoma jog BB pateks ir 2-rą kartą į nominacijas~~ :>
Atgal į viršų Go down
Ernesta.
Ernesta.
Princess of BIGBANG
Atvykau : 2012-05-06
Parašiau : 315
Gyvenu : Kaunas

~Big Bang laimėjo “MTV Italy TRL Awards 2012″ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Big Bang laimėjo “MTV Italy TRL Awards 2012″   ~Big Bang laimėjo “MTV Italy TRL Awards 2012″ Icon_minitimePir. 07 16, 2012 11:04 am

as ne kart nesuabejojau, kad BB laimes pries tuos Direction;DDD(kuriu taip pat nemegstu)
Atgal į viršų Go down

Sponsored content


~Big Bang laimėjo “MTV Italy TRL Awards 2012″ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Big Bang laimėjo “MTV Italy TRL Awards 2012″   ~Big Bang laimėjo “MTV Italy TRL Awards 2012″ Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

~Big Bang laimėjo “MTV Italy TRL Awards 2012″

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

 Similar topics

-
» ~Big Bang per Mama 2012 atrodė kaip Angry Birds?
» ~Mnet 20s Choice Awards!
» ~Big Bang Interviu Taivane
» ~Big Bang nuotraukos
» ~Big Bang pasirodys NHK Japonijos Muzikos šou

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Big Bang fanų forumas!  :: 


» WELCOME HOME

 :: Big Bang archyvas
-