Big Bang fanų forumas!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


BIG BANG GERBĖJŲ FORUMAS LIETUVOJE
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share
 

 Seungri atskleidžia filmuotą medžiagą spaudai iš Guangzhou koncerto, Kinijoje

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Khaleesi
Khaleesi
Impressive. You’re like Sherlock Holmes with brain damage.
Atvykau : 2012-06-03
Parašiau : 2766
Man : 27
Gyvenu : Mažeikiai

Seungri atskleidžia filmuotą medžiagą spaudai iš Guangzhou koncerto, Kinijoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Seungri atskleidžia filmuotą medžiagą spaudai iš Guangzhou koncerto, Kinijoje   Seungri atskleidžia filmuotą medžiagą spaudai iš Guangzhou koncerto, Kinijoje Icon_minitimeAntr. 07 31, 2012 11:10 am

[Only admins are allowed to see this link]


Liepos 29d. Seungri į official facebook puslapį įkėlė nuotraukas iš koncerto fotografuotas su jo Samsung Galaxy S III, taip pat ir filmuotą medžiagą.
Atgal į viršų Go down
Ernesta.
Ernesta.
Princess of BIGBANG
Atvykau : 2012-05-06
Parašiau : 315
Gyvenu : Kaunas

Seungri atskleidžia filmuotą medžiagą spaudai iš Guangzhou koncerto, Kinijoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Seungri atskleidžia filmuotą medžiagą spaudai iš Guangzhou koncerto, Kinijoje   Seungri atskleidžia filmuotą medžiagą spaudai iš Guangzhou koncerto, Kinijoje Icon_minitimeKv. 08 02, 2012 9:06 am

Smagus koncertas buvo ^^
Atgal į viršų Go down
Sasori
Sasori
You're young only once, but you can be immature all your life
Atvykau : 2012-07-10
Parašiau : 1566
Man : 26

Seungri atskleidžia filmuotą medžiagą spaudai iš Guangzhou koncerto, Kinijoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Seungri atskleidžia filmuotą medžiagą spaudai iš Guangzhou koncerto, Kinijoje   Seungri atskleidžia filmuotą medžiagą spaudai iš Guangzhou koncerto, Kinijoje Icon_minitimeKv. 08 02, 2012 3:45 pm

omg.. myliu bigbang <333 taip noriu į jų koncą, aaaaaaaaaaaaaaaaaa
Atgal į viršų Go down
Achan
Achan
Stand up for what you believe in, even if you stand alone.
Atvykau : 2012-07-03
Parašiau : 1461
Man : 30
Gyvenu : Vilnius.

Seungri atskleidžia filmuotą medžiagą spaudai iš Guangzhou koncerto, Kinijoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Seungri atskleidžia filmuotą medžiagą spaudai iš Guangzhou koncerto, Kinijoje   Seungri atskleidžia filmuotą medžiagą spaudai iš Guangzhou koncerto, Kinijoje Icon_minitimeKv. 08 02, 2012 3:49 pm

Tikėkimės turo metu atkeliaus į Europą :) Tada aš tikrai eisiu jei bus xD
Atgal į viršų Go down
BaBo
BaBo
Queen of BIGBANG
Atvykau : 2012-05-01
Parašiau : 2761
Man : 30
Gyvenu : Kaune

Seungri atskleidžia filmuotą medžiagą spaudai iš Guangzhou koncerto, Kinijoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Seungri atskleidžia filmuotą medžiagą spaudai iš Guangzhou koncerto, Kinijoje   Seungri atskleidžia filmuotą medžiagą spaudai iš Guangzhou koncerto, Kinijoje Icon_minitimeAntr. 09 11, 2012 2:02 pm

Linksminas biški bahūrai ;DDD
Atgal į viršų Go down
https://bigbanglt.forumlt.com

Sponsored content


Seungri atskleidžia filmuotą medžiagą spaudai iš Guangzhou koncerto, Kinijoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Seungri atskleidžia filmuotą medžiagą spaudai iš Guangzhou koncerto, Kinijoje   Seungri atskleidžia filmuotą medžiagą spaudai iš Guangzhou koncerto, Kinijoje Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Seungri atskleidžia filmuotą medžiagą spaudai iš Guangzhou koncerto, Kinijoje

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

 Similar topics

-
» ~Seungri vaidins naujoje japonų dramoje
» Seungri pasiklydo universalinė parduotuvė Japonijoje
» ~Seungri nuotraukos
» ~Seungri išrinktas naujuoju žvaigždžių generaliniu direktoriumi.
» Japonijoje apvogti Daesung ir Seungri!

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Big Bang fanų forumas!  :: 


» WELCOME HOME

 :: Big Bang archyvas
-